800 LIDÍ, KTERÉ ZAJÍMÁ JEJICH DUŠE

Chtěla bych poděkovat vám všem, kteří jste si stáhli z mých stránek moji Diagnostickou pomůcku pro léčení těla a duše.

Během pár dní je vás 800.

800 lidí, které oslovuje pojem duše. 800 lidí, kteří se zamýšlí nad svým životem a svými postoji a kterým, věřím a mám naději, začnou duše sílit a svítit.

 

Každý máme duši a všechny naše životy jsou naplněny prožíváním světla a temnoty.

Duše je světlo a světlo je energie. A energie tvoří. Sídlí v lidském srdci. Světlo nám bylo dáno nejvyšším absolutním zdrojem. Každý máme úkol o svou duši pečovat, uvědomovat si ji. Když to začneme dělat, staneme se tím nejvyšším zdrojem. Začneme se k němu přibližovat, až se jím staneme. A energie světla v našich duších, to je to, co uzdravuje a léčí všechno.

Měli bychom udělat všechno proto, abychom to světlo začali v sobě probouzet.

Ne, kvůli záchrany světa nebo někoho jiného, ale kvůli sobě. Nakonec, když prosvětlíme sebe, potom prosvětlujeme i okolí.  A to okolí se mění do podoby dobra a svobody. Ale nechat, ať se to děje samo. Netlačit.

Většina lidí má duši slabou.

A nemusí to tak být. Není mezi námi lidmi rozdíl. Jediný rozdíl je mezi stavem duše. Silou a slabostí duše. Vnímám to často na konzultacích. Podle stavu duše potom vypadá náš život. Duše sílí láskou k sobě i k druhým, soucitem, dobrosrdečností, zdravou pokorou, statečností, odvahou a vnímáním krásy. A především láskou k Bohu. Jako tvůrci všeho.  A svobodným životem, žitým podle svých představ. A teď záleží, odkud se ty naše představy berou.  Pro každého z nás, je velká výzva poznat, co je to skutečná svoboda.

 

Proto se potřebujeme na svou duši napojit a pozorovat své myšlenky, tedy ego. Protože pouze ego, tedy naše mysl, nás dělá nesvobodnými. Posbírat ztracené části duše, zatracené, potlačené, nemocné , aby se duše stala vědomá.

Můžete si stáhnout zdarma můj ebook Jaká je tvá Duše.

 

Existuje spousta programů, kterými si duši oslabujeme. Jeden je nejsilnější.

Ten nejsilnější, podle mého pozorování, je NESPOKOJENOST.  Být nespokojenými s tím co žijeme, tím odmítáme ŽIVOT, SEBE A BOHA. Jeho tvorbu. S náboženstvím to nemá nic společného. Tou nespokojeností se velmi oslabujeme, prožíváme negativitu, zlobu nebo lítost. A tím vším si vytváříme svůj život. Zážitky, lidi a situace. A to nás dělá nesvobodnými.  Míváme málo energie, jsme nešťastní, nemocní. Začněme si toho všímat.

Pohlídejme si, co v poslední době žijeme.

Pokud je to zlost, agrese, bezmocnost, strach nebo lítost, ublížíme si. Ze všech sil zabojujme a snažme se odpojit od negativity. To neznamená, že ji nebudeme vidět. Pojmenujme zlo a manipulace, které se teď dějí. Ale nežijme je. Tím uděláme  hodně pro sebe i svět. Být bojovníkem, který nesouhlasí a řekne NE, TOHLE NECHCI, S TÍM NECHCI MÍT NIC SPOLEČNÉHO, bojovníkem, který NEMÁ V SRDCI NENÁVIST, ale který vše vnímá jako nutnou božskou cestu k nastolení dobra v přítomnosti i budoucnosti. Umí se zklidnit a odpojit. POTOM TAM NENÍ ODPOR, KTERÝ VYVOLÁVÁ DALŠÍ ODPOR A ZHORŠENÍ STAVU.  Tihle bojovníci umí zvítězit.

Cesta je pro nás nachystaná.

Důkazy dostáváme ve vztazích. Tam si můžeme natrénovat co přináší boj s nenávistí nebo boj s láskou v srdci. Obojí je možné. Ale jen jedno přináší vítězství v dobrém slova smyslu. První rozhodnutí, které si všichni sami za sebe potřebujeme dát, je touha změnit sebe a tím i svůj život.

Žijeme teď v těžké době.

A přesto si dovolím připomenout, abychom  nikdy nezapomněli, že ve všem nalezneme dobro.

Vyzývám nás všechny, staňme se HLEDAČI DOBRA a důvěřujme božskému plánu.

Ne tupě a nevědomě, ale statečně a vědomě.

Buďme HLEDAČI DOBRA. Stále a ve všem. Potom naše pozornost  bude dobro tvořit. V tom je ukrytá naše svoboda. Naše tvorba. Takovou nám nikdo nevezme. Tím se chráníme a odpojujeme od negativní a zlé části světa. Chraňme sebe. Tím, že nebudeme vytvářet nenávist, která se nám zpět vrátí a ublíží nám. Není to teorie. Je to ověřeno lidskými příběhy. Ale o tom někdy příště.

 

Opatrujme se a hlídejme si klidný stav v našich srdcích

s láskou 🙂

Alena Andrýsková

 

Komentáře

Přidat komentář