2. inspirace: ZJIŠTĚNÍ, KTERÉ NEJVÍCE ZMĚNILO MŮJ ŽIVOT

Můj život se změnil, když jsem si uvědomila, že když  přestanu mít odpor k situaci, která se mi nelíbí, tak ta situace se začne měnit k lepšímu.

A  častokrát úplně zmizne z mého života.

JE TO ZÁZRAK?

 

Vždyť je to úplně proti lidské logice. Každého z nás učili, že když něco chceme změnit, musíme zabojovat, odsuzovat to, nepřijímat, aby se to mohlo změnit.

 

 

 

 

Když mi bylo třicet let, onemocněla jsem psychickou atakou. Dva roky jsem nemohla vyjít z domu. Bylo mi fakt hrozně.

Moje psychika se začala uzdravovat až ve chvíli, když jsem přijala to co se se mnou děje a přestala jsem mít  k tomu odpor. Brzy po tom jsem se uzdravila.

 

Mnoho let pozoruji životní příběhy lidí. Mnohokrát jsem viděla ZÁZRAKY.

Staly se tehdy, když člověk přestal V DUCHU I NA NAHLAS soudit, hodnotit, pomlouvat a nepřijímat situaci nebo člověka. Pak se stal zázrak 🙂  

 

Tátu, který přestal ve svém nitru, v duchu i nahlas soudit a hodnotit  svého syna, že je chcípáček, protože už několik let kašle. Když přestal mít k té situaci i synovi odpor, SYN ZA PÁR DNÍ PŘESTAL KAŠLAT A DUSIT SE.

 

Ženu, která přestala odsuzovat svého muže v duchu i nahlas a on přestal zuřit a začal být laskavější a ONA ŠŤASTNĚJŠÍ.

 

Chlapce, který odsuzoval lidi, protože ničí přírodu a když to přestal dělat, teprve potom mu jeho kamarádi začali rozumět a POMÁHAT MU PŘÍRODU CHRÁNIT.

 

Rodiče, kteří milovali svou dceru, ale současně ji odsuzovali a nepřijímali to jaká je, pořád ji pozorovali  a v duchu se za ni před lidmi styděli. Když to přestali dělat, za dva dny se její stav VÝRAZNĚ ZLEPŠIL A ONA SE UKLIDNILA.

 

Mnoho lidí prožívá opravdu těžké situace. Možná, nemají vůbec sílu tu situaci přijmout. I tak to může být. Někdy je lidem tak moc těžko, že je jejich mysl – ego nepustí k přijetí a ke zrušení svého vlastního  odporu. I tohle je zkušenost. A určitě na jejich cestě mají nachystaný okamžik, kdy to najednou půjde a oni zažijí zázrak ZMĚNY K LEPŠÍMU ŽIVOTU.

Možná, že právě vám se něco v životě nelíbí a stále se to opakuje. Situace nebo chování nějakého člověka. Pokud to není pro vás příliš bolestivé, zkuste to přijmout, nehodnotit, neodsuzovat. Hluboce a jakoby napořád. V duchu i nahlas. Pozorujte tu změnu, zkoušejte, naučíte se měnit svůj život. Musím připomenout, že přijmout situaci nebo člověka, neznamená nechat si ubližovat.

 

Moje osobní  i poradenská zkušenost:

to co nepřijímám a mám k tomu odpor v duchu i nahlas, to pořád trvá, nemění se,nechce odejít a  vyléčit se

to co přijmu v duchu i nahlas, to  odchází, mění se k lepšímu  a léčí se

 

PS: Ta moje tehdy nemocná psychika mi dala mnoho dobrého. Zkušenost. Schopnost sama sobě pomoct vyléčit se. Sílu přijímat i to co se mi nelíbí a tím ta situace může zmiznout nebo vyléčit se. Poznání, že mám hodné děti i hodného muže.

Přeji vám hodně sil a dobrý život 🙂

Alena A.

 

 

Komentáře

Přidat komentář