KDO DALŠÍ, chce změnit směr a jít konečně cestou své duše, už není na co čekat

Milí přátelé,

doba je složitá, ale ne za tolik, abychom se v ní ztratili. Proto jsem před časem otevřela KLUB  SILNÝCH DUŠÍ. Už není na co čekat.

Mnoho lidí teď bojuje.

Každý má své životní výzvy. Někdo potřebuje bojovat svým hlasem, emocemi a tělem. Pro někoho už je tahle cesta minulostí a přesto je také bojovníkem.

Je to jiný boj, který není bojem.

Ale přesto musím přiznat, že je to jistý stav, který si potřebujeme ze začátku vybojovat. Protože být v tom stavu dá někdy zabrat. Ale když si na to zvykneme a to přijde brzy, potom je to naše vítězství. Napořád.

Jde bojovat tělem a  jde bojovat svou duší, svým duchem.

A MÁŠ SI VYBRAT. O tom ta dnešní doba je.

To zní divně, že? Když říkám bojovat duchem. A přesto si  za tím stojím. Byla jsem  svědkem nesčetných vyhraných „bitev“ v osobních životech a nebylo to křikem, pláčem, zlobou nebo mečem. Bylo to duchem, nitrem, jistým postojem, vnitřním stavem. Tohle stále roky učím ostatní a žiju tak taky. A výsledky jsou skvělé. Opravdu.

Staň se bojovníkem nové doby. Člověkem, který už ví co chce a co ne. A i přesto, že netlačí silou, tak se mu daří měnit svůj život a svět okolo něj.

K dnešnímu dni jsem pro vás připravila v KLUBU SILNÝCH DUŠÍ už 40 videí. Každé video bylo připravováno ve spojení s Bohem a s lásky k vám. Každé video vás bude podporovat a zvedat vaše sebevědomí. Pomůže vám pochopit sebe i ostatní lidi.

Pro začátek si můžete poslechněte mou krátkou nabídku 🙂 Alena

DO KLUBU MŮŽETE VSTOUPIT ZDE…

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Komentáře

Přidat komentář