Milí přátelé, bratři a sestry, něco se děje.

Já vím, že je teď svět na první pohled  krutý a drsný.

Ale já poznala, že je nám nakloněn. Že stav světa je nachystaný přesně pro nás, abychom se poučili a rozhodli se,  jak chceme žít my.

 

 Nejsem žádný mystik, ani guru.

alenka kameny

Jsem obyčejná žena, která rozumí lidské duši a dostala po mnoho let šanci setkat se s velkým množstvím lidí a pozorovat je a učit se z jejich lidských příběhů.

Už to začalo v loňském roce a pokračuje to stále.

Ten, kdo chce a nepřekáží si, může během krátkého času změnit svůj život. Pokud se lidé nebrání a otevřou svá srdce a přes svá srdce pozorují děje v jejich životech, své děti, partnery, vztahy … mění se minulost, přítomnost i budoucnost.

 

Stačí otevřít srdce a začít se dívat na sebe a druhé jiným pohledem.

Jiným, než na jaký svět byl doposud zvyklý. Troufám si říct, že s námi lidmi bylo mnohokrát manipulováno, abychom měli omezený pohled a omezené uvědomění.

 

A něco se v těchto časech dobrého stalo.

Jakoby nám někdo pomohl 🙂  Snad změna kosmického a pozemského prostoru.  Protože mnoho lidí už se umí podívat a chápat jinak. A jejich nový pohled je pravdivější a je léčivý. Velmi léčivý. Přináší radost a smysl života. A jde to rychle.

 

Všichni jsme energeticky propojeni. Říká se tomu, že jsme VŠICHNI V JEDNOTĚ.

Dnes už to můžete zažít, jak se říká, „ na vlastní kůži“.

To co se odehrává ve vás, to se odehrává v lidech kolem vás. To co změníte správným způsobem v sobě, to silně a pozitivně zasáhne ostatní. Vaše partnery, děti, rodiče, váš celý rod.

Asi nás čekají těžké časy.

Všechno tomu nasvědčuje. Nebojím se. Jestli to všechno co se děje, je návrat lidí a světa do rovnováhy, do lásky, pak stojí zato to všechno žít a být účastníkem hry lidský život 🙂

Čím více začneme chápat srdcem, tím více budeme odolnější proti stresu a depresím.

Můžeme si vrátit všechno o co jsme přišli.

Lásku do našich Duší, čistotu do našich životů, přirozenou čestnost a mravnost. A sílu. A zdravé sebevědomí. A hluboké porozumění pro druhé lidi.

 

Co to je otevřít své srdce? A rozumět srdcem? Napíšu pro vás v příštím článku.

Mějte se spokojeně 🙂

Alena A

Komentáře

Přidat komentář