Moudrý člověk žije. Jsi to Ty.

Už je to mnoho let co se změnil můj život. Situace a osud mě postavil do role duchovní poradkyně.

Jednoduše řečeno, navštěvují mě lidé, kteří chtějí žít jinak. Někdo je nešťastný hodně, někdo je nemocný, unavený a jiný zase neví, proč má vnitřní neklid. Sedne si přede mě do křesla a začne mi o sobě povídat. Ještě nikdy se mi to neomrzelo.

Mám lidi opravdu ráda. Často mám pocit mateřské pomoci a ostatní vnímám jako své děti, které je potřeba chránit a vézt. Poradit, pomoct a nechat svobodné.  Jen na chvíli se zapomněly, možná se zapomněly dlouhé věky, něco jim zahalilo uvědomování, pravdu o sobě.

Slyšela jsem hodně lidských příběhů.

A můžu zodpovědně říct: ČLOVĚK JE MOUDRÁ A SILNÁ BYTOST a nemusí se trápit. A nemusí trápit ani ostatní lidi.

Jenomže, kdo se dneska netrápí? Jde to netrápit se a dobře žít?

JDE TO 🙂

Ne, že si to myslím, já už to vím, protože to ve vás vidím. Ve vás, kteří vyslyší radu jak na to a pak už sami udělají změny a mění své životy. A mění životy druhých. Často je to taková síla….

Už si nemůžu myslet, jak někdy čtu, že lidská rasa je odpad z vesmíru. Protože už vím, co dokáže udělat člověk. Jaká síla v něm je. Dokáže pomoct sobě i druhým změnit život. Dokáže se tak velmi změnit, znovu se narodit do nové reality a už nikdy neklesnout dolů, do hlubiny. DOKÁŽE SE PROBUDIT.

Lidská moudrost existuje, má ji každý člověk v sobě. Odjakživa napořád.

Když ji poznáme, rychleji vybředneme z kolotoče dobra a zla a můžeme žít spokojený život. Se všemi aspekty, pro které tady žijeme. Ne že můžeme, my musíme. Naše životy náhodné nejsou a každý máme úkol. A je to dobrodružství.

Jsem vděčná za vás, za své bližní, bratry a sestry a cítím velkou blízkost s vámi všemi.

MEDITACE POD CIMA PARI 1988 M

Založila jsem blog. Budu psát o sobě, o vás a o životě. O vaší lidské moudrosti. Možná, že vás to zaujme a možná i pomůže.

Moc nám to všem přeji. Na každém z nás záleží.

Mějte se krásně

Alena A.

autorka projektu TVÁ MOUDROST

 

Komentáře

Přidat komentář