OBYČEJNÝ VENKOV A MY VĚDĚLI, ŽE NÁS VESMÍR SLYŠÍ

OBYČEJNÝ VENKOV A MY VĚDĚLI, ŽE NÁS VESMÍR SLYŠÍ.

NEUMÍME DĚLAT POLITIKU, ALE UMÍME TOHLE:

IMG_8807 blog

Už je to 14 dní.

Já pořád cítím radost a vděčnost. Věděla jsem, že setkání bude hezké, ale netušila jsem, že to bude tak hluboké a radostné. Sešlo se 31 lidí a bylo to setkání veliké rodiny.

 

Ta veliká rodina, lidé, kteří se někteří znali a někteří ne, vytvořili ve vesmíru silné ohnisko, jako jeden celek. Jako jedno jediné JÁ. Bylo to radostné a hluboké zároveň. Po všechny dny to byla jedna velká proudící  hmatatelná síla.

31 hodných a dobrosrdečných lidí s otevřených srdcem,

ukázali svou schopnost pomáhat jeden druhému, dali jasně najevo  vesmíru o co jim v životě jde.

IMG_8727 blog

 

Tak silně se propojili se svým rodem,

že se v jedné chvíli  zpřítomnila obrovská energie dávných prapředků mužů, otců i dědů žijících i nežijících. V jednom okamžiku jsme pocítili sílu mužů,  dali nám vědět, jak silní jsou, dali nám najevo pocit, ochranu a jistotu. Dali nám pocítit, že i oni v každé chvíli jsou jedním jediným celkem. Stále propojení.  Schopnost chránit bez boje. Dali nám pocítit, že se není čeho bát. Vše je jak má být.

 

Učili jsme se jak žít opravdovou lásku, diskutovali, meditovali, léčili jsme  naše duše i naše těla. Došlo nám mnoho souvislostí a jasných záměrů našich životů.

 

Dny proudily v naprosté pohodě a klidu.

Žili jsme 5 dní na tichém  venkově v Sudislavi nad Orlicí. Slunce pálilo, voněly květiny, za ranního slunce jsme cvičili a meditovali venku pod širým nebem na rozlehlé pastvině, spali jsme venku nebo v chalupě, jedli jsme výborné jídlo, meditovali v krásných prostorách chalupy, odpočívali, koupali se, chodili na procházky, někdo i sám, když potřeboval samotu, večer jsme cestovali po naší nádherné planetě na přednáškách s fotografiemi velkého cestovatele, kamaráda Aleše. Zažili jsme silný úplněk.

20170806_133514 blog

 

 Odevzdávali jsme vše nepotřebné, co už nepotřebujeme žít.

 

A vnitřní klid vzrůstal každým dnem víc a víc.

Ve středu jsme se s některými viděli na meditaci v Opavě a ten klid pořád v sobě máme 🙂

A ticho a klid je klíčem ke všemu dobrému. Otevírá to nejpodstatnější v každém člověku, v každé květině, v každém nádechu i vesmíru. Uvědomění, Božství.

IMG_8719 blog

Děkujeme za vaši společnost, je to naplňující a blažené, vědět, že existujete. Že jste takoví jací jste. Že jsme stále propojeni, ať jsme kdekoliv 🙂

Máme velkou radost a vidíme v tom velký smysl pokračovat, pro příští rok už máme termíny jisté.

Mějte se krásně

Alena a Pavel

Komentáře

Přidat komentář