Společná meditace pro Zemi a naše Rozhodnutí pro budoucnost

V pátek 21.12.2018 v období Slunovratu od 20:15 proběhnout po celém světě meditace. Přidejte se k nám.

Posílám slíbené informace, které nám mohou pomoci splnit záměr společné meditační práce.

 

V tento den se sejdou lidé, kteří se rozhodli svým záměrem a společným úsilím v meditacích a modlitbách podpořit dobré a nutné změny na Zemi. Ve skupině je síla. Čím více lidí se sejde se stejným záměrem, tím více se záměr může stát skutečností. Ve stejný čas proběhne velká meditace v Praze.

U nás na severní Moravě, společně s našimi přáteli, budeme meditovat také. Meditujeme ve skupinách už mnoho let. Rozhodli jsme se, že se tentokrát  připojíme k celosvětovému dění a v pátek večer zahájíme společnou meditaci, kterou povedu s mým manželem Pavlem.

 

Mnoho z vás mě požádalo, že chtějí meditovat s námi, ale nemůžou přijet.

Pro všechny, kteří se chtějí připojit ze svých domovů a neví jak meditovat, posílám meditaci Srdce. Tuhle meditaci jsem intuitivně vedla při jednom veřejném setkání v minulém roce. Záznam vám předávám. Můžete jej použít večer 21.12. nebo kdykoliv jindy.  V podobném duchu budeme meditovat i my.

 

Aby naše úsilí mělo smysl, už teď vám předávám náš záměr, naši modlitbu, která se ponese celým večerem. Pokud souzníte s námi a cítíte to stejně jako my, prosím, přečtěte si tato slova.

 

Celý společný večer budou podporovat tři pilíře:

 1. rozhodnutí velké skupiny lidí

 2. společná vize, obraz zdravé a plodící planety, čisté vody a vzduchu

 3. společná meditace

 

 1. Rozhodnutí velké skupiny lidí:

 • My lidé si uvědomujeme, že žijeme v době, která nám nabízí všechno. Náš život je dopředu daný, ale způsob jak ho prožijeme je na nás. Máme na výběr. Můžeme zkoušet zlo i dobro. Má to však své následky. Nikdo nás netrestná za chyby, ale nemůžeme si dlouhodobě dovolit záměrně ubližovat. Přírodě, zvířatům, sobě i druhým lidem.

 

 • V srdci nosíme stále naději, že přijde čas, kdy už Země nebude ničena a lidé si začnou uvědomovat, co je prospěšné a co škodí. Za tisíciletí už jsme zkušeností nabrali hodně. Každý musíme začít sám u sebe.

 

 • Lidské srdce je mocné. Proto přes svá srdce se právě teď napojujeme na Zemi, na její Duši a dáváme ji vědět, že ji milujeme a prosíme za odpuštění, že jsme ji tak dlouho ničili. Byly to však nutné zkušenosti.

 

 • Každý sám za sebe se rozhodujeme Zemi chránit. Změnami, které jsme schopni v osobním životě udělat. Neničit přírodu, neplýtvat, přemýšlet jak žít lépe a neubližovat.

 

 • Vnímat Zemi  jako živoucí organismus. Jako silnou Duši, které reaguje na naše životy. Na to jak se chováme a co si myslíme. Nejvíc Země trpí přes zatvrzelost lidského srdce, netečnost a hrubost. Hrubost k přírodě a hrubost jeden k druhému. Potom jsou záplavy a katastrofy.

 

 • Rozhodujeme se předávat dál svým dětem lásku k Zemi. Aby se naučily, že v každém kvítku je tvořivá božská síla. Že každý květ i každý strom má duši a má nesmírný význam pro veškerý život.  Aby se naše děti naučili jak Zemi chránit a měly z toho radost.

 

 • Síla lidského srdce je už vědci změřená jako obrovský magnetismus vycházející z každého člověka, když má srdce otevřené. Magnetismus srdce je Láska. Srdce si  otevíráme soucitem a dobrosrdečností. Tohle musíme dokázat sami za sebe v našich životech. V každé životní situaci. Naším záměrem je v  meditaci v jeden společný čas otevřít svá srdce, aby nás Země i Nebe pocítilo. Abychom dali o sobě, o našem rozhodnutí, vědět.

 

 • Rozhodujeme se do dalších dní vstoupit s osobní vizí být lepším a hodnějším člověkem, který vnímá a  soucítí.

 

 1. společná vize, obraz zdravé a plodící planety, čisté vody a vzduchu

Dříve, než něco vznikne, je vždy vize, obraz, představa. Když chcete nový stůl, dříve než se to stane, máte v sobě vizi – představu stolu. Potom teprve se stůl zrealizuje. Všechno co vzniká, má zdroj v představě. To dobré i to zlé. A my společně vytvoříme vizi – obraz zdravé Země tak, že každý sám v sobě podrží tento obraz. Představa je už na vás. Představte si čistý potok, zahrady plné plodin, kvetoucí stromy, čistý vzduch a jiné.  Začněte, prosím, v duchu s tou vizí ve 20:00. My začneme také.

 

 1. společná meditace

Můžete si stáhnou mou Meditaci Srdce. Můj dárek pro vás 🙂

meditace Srdce

 

Už je nás mnoho, kteří v pátek zasednout do svého prostoru Hlubokého míru ve svých nitrech. Ať  nás Boží Milost vede. Děkujeme.

 

Milí přátelé, děkujeme vám za zájem, za nadšení, které jste projevili. 🙂 Z celého srdce vám přejeme dobrý a naplněný život 🙂

Alena a Pavel Andrýskovi

www.andryskovi.cz

www.alenaandryskova.cz

projekt Tvá moudrost

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů