Žij život, pro který jsi předurčen

Doba není jednoduchá a přesto máš žít život svých snů.

Věř svým snům. Předpokládám, že sníš o spokojeném životě.

Ze všech stran se na tebe valí nesvoboda. Už dlouho. Staletí.  Musíš se podřizovat rodině, školství, zdravotnictví, státu, politice, náboženství.

O jednu svou svobodu nemůžeš nikdy přijít.

Nikdo ti nemůže vzít Tvou svobodu JAK SE CHCEŠ CÍTIT.

Nikdo ti nemůže vzít Tvou svobodu O ČEM CHCEŠ PŘEMÝŠLET.

Pokud to tak necítíš, prosím, začni od této chvíle O SEBE PEČOVAT.  Chtěj se cítit spokojeně.  Svobodně. Já vím, že možná žiješ nešťastně, nebaví tě práce, lidi…. Udělej teď jednu důležitou věc ve svém životě. Navážeš  na svou moudrost, na postoj a  pocit,  který jsi měl či měla na začátku věků, kdy jsi ještě nebyl zatížen  předsudky, že jsi nesvobodným člověkem a musíš se podřizovat.

Úplně racionálně. Řekni si a představ si toto: „ Kdyby tady nebyly moje starosti, všechno, co se mi nelíbí a co mě zatěžuje, nikdo a nic mě neovlivňuje „JAK BYCH SE CÍTIL?

Začni uvědomovat, že ve tvém nitru, uvnitř tvého těla, mimo tvou mysl,  je stále mír a klid.

Je to jen tvoje a máš to k dispozici stále.

V tu chvíli můžeš pocítit svou svobodu CÍTIT SE DOBŘE. A tím pocitem si vytváříš svůj svět, svůj život.

Vychází to z tebe a tím tvoříš.

Máš v sobě moudrost v oblasti hlavy. V centru „třetího oka“. V tomto energetickém centru máš uloženu posvátnou pravdu, která zní  „ HLEDEJ JEN PRAVDU a UVĚDOMUJ SI JI“.  Je to tvá božská schopnost. Nikdy jsi o tuto schopnost nepřišel. Pouze se ti zamlžila. Myslíš si, že je to blábol, že nic z toho není možné? Nebo že to nedokážeš?

Dovol mi vysvětlit ti , jak to vidím já.

Svět je rozervaný na tisíce kousků. Nemoci, války, zločiny, korupce, závisti, nenávisti…dobrosrdečnost, klid a radost….

Dnešní svět je opravdu drsný. Jsou oblasti, kde je naprostá hrůza a oblasti, kde je klid. A je obrovský chaos ve všem a všeho je moc. Začalo to tak zhruba po roce 2000. Ještě nedávno, bez strachu jsem si říkala, kam ten svět spěje, kde je ta hranice, přes kterou už to dál nepůjde?  Jsem už „zdatná“ 🙂  v kontrole svých strachů a emocí, tak jsem to jenom pozorovala. A přišla mi myšlenka. „Co to dává tobě, tento těžký svět?  No přece, dává ti na výběr, abys sis uvědomila, co už je překonané, co nefunguje, abys už to do svého světa nepustila.“

Jé, to byla úleva. 🙂

Tak ten můj milovaný svět trpí taky proto, aby pomohl mě! Ukazuje, jakou cestou se mám dát!  Nikdy už nebudu nadávat na svět. Na život. Přeji si, aby nikdo netrpěl. Ale netrvám na tom. To by bylo ode mě nepokorné a hloupé. Svět je přesně takový, jaký teď potřebuje být. Z mnoha důvodů, které si  ani neumím prozatím uvědomit. Svět spěje k rovnováze. Přes bolest. Tak jako člověk. A tak mu to přece nemůžu mít za zlé. Přijímám to a nemám k tomu žádný odpor.

Svět mě učí.

Rozhodnout se, jak se mám zachovat  JÍT SVOU VLASTNÍ CESTOU. STVOŘIT SI SVŮJ VLASTNÍ SVĚT. Takže svět mě podporuje:-)  Tak já budu podporovat svět. Jak? Nebudu ho znečišťovat. Svými škaredými myšlenkami a zlostí. A snad ani tolik odpadky. Mám kompost 🙂  Je rok 2017 a já si mohu vybrat. Čemu věřit, z čeho vystoupit.  Nepotřebuji k tomu nic. Jenom svou hlavu.  Jen si uvědomovat to staré moudré: PO OVOCI POZNÁŠ CO JE DOBRÉ. CO MÁ SMYSL.

A to umí každý člověk. VYBRAT SI. Pozorovat, co přinášejí  slova a činy. 

Je obrovské množství informací a mediálních zpráv a politických rozhodnutí.

Co je výsledkem jejich sledování – nervozita, strach, nenávist, úzkost.  Je to pro mě dobré?

Moji předkové mi otevřeli oči.

Můj dědeček i babička žili v Rakousku Uhersku, prožili dvě světové války a komunismus. Moji rodiče zažili 2. světovou válku a komunismus. Já jsem žila do 26 let v komunismu a teď v dnešní době. Hodně se u nás doma na staré časy vzpomínalo a tak si dovedu představit, jak se tehdy žilo. Pořád byla média, pořád informace, pořád byla politika a změnilo se něco? Jsou lidi zdravější, šťastnější, vitálnější ? Nejsou. Proto si uvědomuji ( i z dávnější historie), že nic z toho nemůže a nikdy nezměnilo svět k lepšímu. Když to ničemu nepomohlo, není prospěšné se do toho zapojovat a podporovat to ani teď.

 

Když se tím nezaobírám , cítím se dobře. Podívám se na internet, do různých zdrojů, co se ve světě děje, abych byla informována, ale nedávám tomu svou energii, své emoce. A cítím se dobře. Jsem bez nenávisti a strachu. A netvořím zlobu, nenávist. Tedy neposiluji tyto energie ve světě. Je to dobré? Je 🙂   Co proto mohu udělat já. Aby bylo méně toho všeho. Rozhoduji se být tím,  kdo tyto energie nebude spouštět ve svém okolí a světě. Možná mi to nepůjde pořád, ale budu se snažit.

Je obrovské množství dluhů a hypoték

výsledek úzkost, únava z práce a strachy. Je to pro mě dobré? Není. Ale potřebuji bydlet. Nemám v hotovosti peníze. Vezmu úvěr, ale nižší, pořídím si skromnější bydlení, tak aby mě psychicky dluhy nelikvidovaly, abych je mohla rychleji splatit.

Je plno teorií o jídle a zdraví

když se budu do některého směru nutit, nebudu spokojená. Když budu pít litry ovocných šťáv, zatížím tělo fruktózou. Když budu jíst umělé potraviny, nebudu mít přírodní živiny. I když jsou teď v přírodě omezené. Ale jsou. Vypiju raději sklenku šťávy a ne litr.

Říká se, že lidi jsou zlí a závistiví

co mi to přinese, když si to budu myslet taky? Nebude mi s lidmi dobře, budu je podezírat a stanu se sama zlou.

Kde je mě dobře?

v hospodě ne, je tam hluk a neklid. Je mi dobře v přírodě? Ano je. Fajn, budu tam často.

rohace blog

Už vím, co je pro mě nejdůležitější.

Po všech mých životních zážitcích a učeních vím, že to, čeho mám v životě dosáhnout a co mě dělá šťastnou, je být klidná, přijímající a nemít k ničemu a k nikomu odpor.

V tom jsem poznala svou spokojenost a štěstí. Život mi rozkvetl, cítím se jako doma všude. V Brance u Opavy, v lese, na planetě, ve vesmíru.

A tak zpráva pro tebe, ty můj milovaný.

Vyber si místo, prostor, kde jsi spokojený. A ten prostor tě bude podporovat.  Vyber si stravu, která ti dělá dobře. Buď s lidmi, se kterými je ti dobře. Buď tam, kde ti energie přibývá a neubývá.

ZKLIDNÍŠ SE A ZAČNEŠ SI UVĚDOMOVAT CO MÁŠ DĚLAT. CO JE DOBRÉ PRO TEBE I PRO LIDI KOLEM TEBE.

Nedovol, aby někdo jiný tebou manipuloval. Ztiš se a požádej svou milovanou Duši, abys to uměl rozpoznat a pak tomu bránit.

Otevřeš svou moudrost. A začneš žít život pro který jsi předurčen právě TY 🙂 Držím ti palce 🙂

Alena A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář