Zpráva ze severu

U nás na severu.

Je konec roku 2016.

Tak jsem si dnes pročítala facebook, koukala na krásné přátele a různé zprávičky…. 🙂

Rok se chýlí ke konci, řekla jsem si, musím už taky konečně něco napsat a potěšit vás.  A tak vám mílí píšu „od nás ze severu“. Vůbec jsme se tady neulívali. Opečovávali jsme své zahrádky, láskyplně jsme pěstovali okurky, saláty, ředkvičky, nezatěžovali jsme půdu chemií, uklízeli jsme lesy, pečovali jsme o zvířata, meditovali jsme, pracovali jsme a MĚNILI JSME SAMI SEBE. Přestali jsme odsuzovat lidi, sebe i svět a naše životy se začaly měnit. Naše ega se začala léčit a my jsme si uvědomili kdo je to „Já“.

 

A staly se zázraky.

Hanka přestala odsuzovat svého muže a on ji začal více milovat.

Mirek zpokorněl, omluvil se svým dospělým dětem, že byl nepříjemným otcem a despotou a děti si k němu našly konečně cestu.

Květa pochopila své rodiče a začala s nimi soucítit. Otevřelo se jí celé roky uzavřené srdce a cit.

Martina přestala odsuzovat učitele a přestala být naštvaná a její dítě přestalo být nemocné a postižené.

Petr pochopil, že mu jeho žena není schopná dát úplně všechno co on chce, hluboce to přijal a jeho žena se osvobodila, zklidnila a našla k němu cestu.

Alena prožila v lese hluboké zvědomění, spojení s božským a vyléčila se ji dlouholetá nemoc a bolest.

Lenka přestala naříkat a začala více chápat svého muže, přestala si myslet, že je špatný a on se začal duchovně otevírat a zjemňovat.

Kamila si uvědomila, že si sama tvoří život, nepříjemné věci a že když se přestane bránit a odsuzovat, vše se začne měnit a zlepšovat.

 

Je nás mnoho tady na severu 🙂

Hodně jsme přestali tvořit negaci a zlobu. Přestali jsme krmit zlo. Zlo vidíme, nezavíráme před ním oči, netolerujeme ho, ale přijímáme a v přijetí řešíme. Tím nevytváříme další zlo, protože sami nejsme ve zlosti a nenávisti. Někdy se to nepodaří, ale často ano. Už víme jak žít. Každý člověk je moudrý, Moudrost ho vytvořila, z Moudrosti byl zrozen a má ji uloženou v sobě, ve svých buňkách. Napořád. Stačí si začít uvědomovat kde ji najít a co to je.

A já si uvědomuji, toto jsou zázraky. Pro mě ty nejcennější. Člověk a jeho život, kdy se člověk chová jako BŮH. A proto jsme se narodili. Byl to bolavý a krásný rok. Už nikdy stejný v nekonečnosti nebude. Děkuji za něj. A máme před sebou další a další roky. A zázraky jsou jisté

Mějte se krásně 🙂

Alena A.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář