PROŽILA JSEM VYLÉČENÍ NEVYLÉČITELNÉHO

Věříte na náhody? Já už nemůžu věřit 🙂
Můj život mi ukázal, že neexistují 🙂

 

Ani naše narození, ani smrt, ani životní situace, které považujeme za těžké, ve skutečnosti těžké nejsou, pokud my sami z nich neuděláme tragédie. Máme možnost se rozhodnout, že je budeme vnímat jako šanci pro náš vývoj a dobrou osobní změnu. Jsou pro nás velkým darem a každý je máme nachystané tak jak právě potřebujeme.

 

JÁ UŽ SE ROZHODLA, ŽE PRO MĚ DAREM JSOU.

A proč si to myslím? Těžké situace mě změnily. A pomohly mi. Vrátily mě zpět do lásky. K sobě i k druhým.

 

Několikrát jsem zažila utrpení.

Každé trápení psychické i fyzické mě naučilo, že jediné řešení je vše přijmout, zklidnit se a v klidu potom konat. To mě vyléčilo a změnilo. A stala jsem se spokojeným člověkem. I v těžkých situacích.

Každý z nás jsme získali fyzické tělo a svůj duchovní rozměr.

Jedno bez druhého nemůže existovat. Fyzické tělo na konci života odložíme a duchovní rozměr zůstává a pokračuje dál. Pak dostaneme další tělo, abychom odžili další život. Je to dar, opakovaně žít. Dostáváme tak čas k poznání všeho.   Tohle pochopí člověk, který se hodně zklidní a spojí se sebou, se svým nitrem. A duchovní rozměr začne hmatatelně cítit.

 

Pokud se zajímáme jen o hmotu a fyzický svět, začne nám být časem těžko. A když se zaobíráme pouze duchovnem a opovrhujeme fyzickým světem je nám brzy těžko také. Vše musí být v rovnováze. Spojit fyzický i duchovní svět v jedno, potom jsme celiství. Potom je náš život velmi naplněn.

 

Poznala jsem, že největší silou mé existence je PŘIJETÍ KAŽDÉHO ČLOVĚKA A KAŽDÉ SITUACE, KTERÁ SE MI DĚJE.

Prožila jsem zkušenost vyléčení nevyléčitelného.

 

PROBUZENÍ SEBELÉČÍCÍ BOŽSKÉ SÍLY.

 

V roce 1991 jsem psychicky onemocněla. Prožívala jsem silné úzkosti a panické ataky. Vyléčila jsem se sama bez léků.

Tento příběh vyléčení popisuji na mém blogu v části O Aleně.

 

V roce 2001 mě přejel vysokozdvižný jeřáb a rozdrtil mi celé chodidlo. Těžký stroj mi utrhl všechny prsty, patu  a svlékl mi kůži a tkáně na celém chodidle. Lékaři chirurgové se o mě dobře starali. Po dvou měsících léčení a mnoha operacích mi řekli, že mé vyléčení je zázrakem, protože mi zpět srostlo to, co z lékařského pohledu bylo nemožné. Byli připraveni amputovat mou nohu u kotníku, ale situace se vyvíjela tak, že to nebylo nutné. Spojily se rozdrcené tkáně a obnovil se krevní oběh a nervový systém. Až později jsem si uvědomila,  jak se to mohlo stát.

Stalo se to mým PŘIJETÍM CELÉ SITUACE, HLUBOKÝM KLIDEM A ODEVZDÁNÍM SE.

Své zkušenosti vyléčení vám brzy popíši v eBooku, pro vaši inspiraci a pomoc.

 

Dneska už zase chodím po mých milovaných horách a jsem za to vděčná. 🙂

DSCF1154a

 

Možná právě pro vás není jednoduché se zklidnit a přijímat. Proto píši články, tvořím blog, popisuji pohledy a praktické návody jak na to.

Vše můžete tedy najít mém blogu www.alenaandryskova.cz

Můžete se stát mými přáteli ve facebookové skupině TVÁ MOUDROST

a brzy i na mém youtube kanále 🙂

Jste vítáni 🙂

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář